Lifestyle'owa sesja zakochanych, Warszawa

Aktualizacja: kwi 30

Wyobraźcie sobie taką sytuację - na dworze szaro, buro i zimno. Otwieracie drzwi pięknego domu, gdzie wita Was ciepłe, stylowe wnętrze. W kominku pali się rozgrzewający ogień, a na stole, w imbryczku, paruje gorąca herbata. Spotykacie uśmiech gospodarzy - pięknych, młodych, zakochanych bez pamięci...


A potem okazuje się, że to nie tylko wyobrażenie, ale najprawdziwsza rzeczywistość ;) Bo taki właśnie obrazek miałam okazję niedawno uwiecznić w kadrach na małżeńskiej sesji Karoliny i Adriana.


Co więcej, nie musicie wierzyć na słowo, że tak właśnie było :) moi cudowni modele zgodzili się pokazać kawałek ich świata, a ja serdecznie zapraszam Was do tego, by się w ten świat zagłębić :) To była piękna sesja lifestyle!Uwielbiam takie spotkania, tym bardziej, że efekty wyszły spektakularne :D może to dlatego, że nie tylko w kominku palił się ogień? ;)


Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej drugiej połówki, koniecznie się ze mną skontaktujcie :) razem wymyślimy jak wykreować najpiękniejszy z możliwych podarunków - cudowne wspomnienia, ujęte w pełnych miłości kadrach.


Do zobaczenia na sesji!


57 wyświetlenia
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

napisz do mnie:

lub zadzwoń: 783817323

Warszawa

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020