Sesja lifestyle na bloga kulinarnego, Warszawa

Poranek z kawą, pysznym ciastem i sesją zdjęciową? Brzmi zachęcająco, szczególnie teraz, kiedy świat stoi w miejscu. Na szczęście perspektywa powrotu do takiej rzeczywistości wydaje się coraz bardziej realna :) czas izolacji, mimo że trudny, można wykorzystać na nadrobienie zaległości - w moim wypadku np. związanych ze zdawaniem relacji z sesji, które odbyły się zanim rozpoczęliśmy ogólnokrajową kwarantannę ;)


Właśnie tuż przed ogłoszeniem zamknięcia szkół spotkałam się z Miśką, prowadzącą bloga kulinarnego In my kitchen. Sesja wizerunkowa na bloga była dla nas świetną zabawą, tym bardziej, że obie okazałyśmy się mamami oraz miłośniczkami kawy, więc przy okazji tematów do rozmów nam nie brakowało :)


Zajrzyjcie koniecznie do Michaliny, naprawdę robi cuda w kuchni! A ja już zapraszam Was do obejrzenia efektów naszego spotkania i mam nadzieję, że nie upłynie dużo czasu zanim będę miała możliwość ponownie spotkać się z Wami, by sfotografować Was w domu. Jak już wiecie, uwielbiam sesje lifestyle i nie mogę się już ich doczekać :)


39 wyświetlenia
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

napisz do mnie:

lub zadzwoń: 783817323

Warszawa

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020